Veľkoobchod

Úvod Veľkoobchod

Pre získanie veľkoobchodnej zľavy je nutné sa najskôr zaregistrovať ako firma, čo môžete spraviť  na stránke  www.skalskytrvalky.sk kde v pravom hornom rohu kliknete na políčko „Registrácia“ a vyplníte registračný formulár, kde označíte kolónku „Podnikateľ-firma“.

Veľkoobchodná zľava bude udelená len subjektom, ktorých obchodná činnosť  sa zaoberá záhradníckou činnosťou a ich minimálny odber na jednu objednávku bude minimálne pol prepravky z druhu (t.j. pri veľkosti kontajneru K9- 12ks, K11- 8, atď.) v minimálnej hodnote 70€ bez DPH.

 

 Po odoslaní vyplneného formulára budete informovaný o zaevidovaní , následne Vám bude zaslaná správa o aktivácii veľkoobchodnej zľavy a v e-shope sa budú po prihlásení ceny zobrazovať  po zľave ako veľkoobchodné. V prípade že uskutočníte objednávku po registrácii, ale ešte bez aktivovanej zľavy, budú sa ceny v e-shope  i naďalej zobrazovať ako maloobchodné, ale zľava Vám bude odrátaná dodatočne.

 

Ceny na e-shope sú uvádzané s DPH a v cene je zahrnutý i farebný zapichovací štítok pri každej rastline . Štítok s rozmermi 30×120mm, obsahuje latinský názov, farebný ilustračný obrázok, základný popis rastliny, nároky a použitie (vhodné pre záhradné centrá). Cena štítku je 0,144€ s DPH. Ak si štítky k rastlinám neprajete (vhodné pre realizátorov) prosím uveďte túto skutočnosť do „poznámka k objednávke“ na konci objednávkového formulára, prípadne ak máte záujem o rastliny so štítkom i bez neho je možné pripísať ku každej položke zvlášť do okienka „pripojiť poznámku“ .

Vzor zapichovacieho štítku:

 

Po prijatí objednávky, musí predávajúci skontrolovať dostupnosť a stav objednaných rastlín a následne ak je to potrebné kontaktuje a konzultuje s kupujúcim možné zmeny a možnosti zámeny nedostupných taxónov.

Pre veľkoobchod je odber tovaru možný len osobne, prípadne je doprava možná po dohode. Termín a čas odberu je stanovený na základe dohody kupujúceho s predávajúcim. Platba prebieha prevodom na účet na základe zaslanej faktúry, alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru. Možná je i platba kartou.

 

Rastliny pre expedíciu vieme pripraviť do čiernych prepraviek, ktoré sú zálohované 1,50€ za prepravku, alebo budú preložené do vlastných prepraviek kupujúceho.

Copyright 2023 - 2024 © skalskýtrvalky